نماد الکترونیک سئوخانه

Flash (فلش)

سایت های فلش معمولاً دیر بارگذاری می شوند و این مورد از دیدگاه کاربران عجول وب، خوشایند نیست. گاهی به شوخی گفته می شود فلش چیز مناسبی است که با آن تعداد بینندگان سایت را به صفر رساند.

یکی از کاربردهای رایج فلش استفاده از آن در صفحات ورودی سایت است. استفاده از اسپلش (Splash) در ورودی یک سایت همانند مجبور کردن خریداران یک سوپر مارکت به تماشای فیلمی 30 ثانیه ای قبل از ورود به فروشگاه است.

این صفحات محتوایی ندارند و یا محتوای کمی دارند. این صفحات متن نمایان ندارند که موتور جستجو آن را بخواند. لینکی ندارند یا لینک های بسیار کمی دارند که موتور جستجو آنرا دنبال کند.

برای رفع این مشکلات می توانید در صفحه اسپلش خود، متن قرار دهید.

نکته: بهتر است کلمات کلیدی را برای فایل های فلش استفاده نکنید.

همواره فلش را درون کدهای html قرار دهید و متن مهم صفحه را از طریق شناسه <NoEMBED> در اختیار موتور جستجو قرار دهید تا موتور جستجو بداند درون فلش چه خبر است.

برای نمونه به کد زیر توجه فرمایید:

<embed width="100px" height="100px" src="/hello.swf">

<noembed>Your browser does not support embed tag.</noembed>

</embed>

راه دیگر: iFrame و Popup ها در موتورهای جستجو index نمی شوند. بهتر است در فایل robots.txt از دسترسی موتورهای جستجو به این فایل ها جلوگیری کنیم.

Disallow: /popups/

Disallow: /iframes/

برای اطلاعات بیشتر در گوگل Seo Flash را جستجو و به دو سایت زیر مراجعه فرمایید:

http://blog.deconcept.com/flashobject

http://asual.com/swfaddress

 

Flash (فلش)

محتوای بیشتر در این بخش: « بهینه سازی بیش از حد Frame (قاب) »

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بازگشت به بالا

تماس با سئوخانه

تیم فنی سئوخانه افتخار دارد تا در زمینه های آموزش سئو و بهینه سازی سایت - طراحی سایت - ارائه هاست و میزبانی وب درخدمت شما سروران گرامی باشد.

مدیر تیم سئوخانه: سید امیر تکیه

تلفن تماس: 02144764277 -- 02146055795

ایمیل: Info[at]SeoKhane.Com

آدرس: تهران - دهکده المپیک - ضلع جنوب غربی میدان المپیک - خیابان ساحل - کوچه 51 - پلاک 39 - طبقه اول - شرکت ایده پرداز داده های ابری آریا

(قرار ملاقات با هماهنگی قبلی)

کدپستی: 1485844111

تگ آموزش سئو - سئو سایت

آموزش سئو - آموزش سئو و بهینه سازی سایت - سئو سایت - سئو - آموزش بهینه سازی - آموزش سئو سایت - آموزش رایگان سئو و بهینه سازی - آموزش سیو - آموزش SEO - سئو چیست - معرفی سایت به موتور جستجو - سئو سازی - سئوخانه - کلمات کلیدی در گوگل - اموزش سئو

میزبانی وب و هاستینگ

Top of Page